Piątek, 13 grudnia 2019. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Wygrana przeszła bokiem

2014-05-30 12:00:00 (ost. akt: 2014-05-29 11:12:04)

Autor zdjęcia: KS Śniardwy Orzysz

W zeszłym tygodniu w meczu 25. Kolejki Śniardwy spotkały się z Orlętami Reszel. Spotkanie te zakończyło się remisem 3:3.

Śniardwy grały bardzo dobrze, ponieważ jeszcze dwie minuty przed końcem spotkania prowadzili jedną bramką, ale niestety nie udało im się utrzymać przewagi nad rywalami, tak by zakończyć mecz wygraną. Gospodarze zdobyło ostatnią bramkę z rzutu karnego, którego z pewnością można było uniknąć.

W tym emocjonującym spotkaniu gospodarze z Reszla dwukrotnie obejmowali prowadzenie, a Orzyszanie szybko nadrabiali stracone bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2, a Śniardwy objęły prowadzenie w drugiej połowie dzięki Pawłowi Dymińskiemu, który strzelił bramkę.

Niefartownie jednak wyszła akcja w 90 minucie, która skończyła się tym, że sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Naszym zdaniem Śniardwy powinny wygrać te spotkanie i zdobyć te cenne trzy punkty, aby się wbić na wyższy szczebel w tabeli, ale miejmy nadzieję, że uda im się to w kolejnych meczach.

Następne spotkanie 26. kolejki Śniardwy zagrają z Mazurem Pisz w sobotę na Stadionie Miejskim w Orzyszu o godzinie 17:00. Czekamy na was i na wasze wsparcie!

A.Ch.

Orlęta Reszel – Śniardwy Orzysz 3:3 (2:2)
1:0 (5′), 1:1 (22′) Paweł Dymiński, 2:1 (24′), 2:2 (28′) Piotr Talaga, 2:3 (58′) Paweł Dymiński, 3:3 (90′)