środa, 3 marca 2021. Imieniny Kingi, Maryna, Tycjana

Niezapomniane urodziny „Niezapominajki”

2014-05-22 12:00:00 (ost. akt: 2014-05-22 13:06:52)

Autor zdjęcia: M.CH.

15 maja 2014 roku Przedszkole Miejskie w Orzyszu świętowało 5-lecie nadania imienia „Niezapominajki”. Uroczystości rozpoczęły się od barwnego przemarszu przedszkolaków wraz z zaproszonymi gości ulicami miasta Orzysza.

Na czele pochodu stała Pani dyrektor przedszkola Bożena Stankiewicz oraz Burmistrz Orzysz Tomasz Jakub Sulima. Wszystko zabezpieczała orzyska policja. Na tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć rodziców przedszkolaków i absolwentów przedszkola ze Szkoły Podstawowej.

Dla zaznaczenia wesołego charakteru imprezy budynek przedszkola oraz brama wejściowa zostały ozdobione kolorowymi balonikami. Dzięki pięknej pogodzie wszelkie uroczystości i zabawy odbywały się na świeżym powietrzu. Pierwsza wystąpiła Pani dyrektor, która przywitała gości, podziękowała sponsorom oraz podsumowała okres pięciu lat działalności przedszkola.

Kolejnym punktem programu były występy artystyczne. Przedszkolaki przygotowane przez swoich opiekunów odśpiewali hymn placówki i wykazały się nie małą odwagą występując przed tak dużą publicznością. Po występach nastał czas na zabawę. Animatorzy zapewnili wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, gry planszowe czy zapoznanie się z nową tablicą multimedialną. Dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Orzyszu oraz ratownikom medycznym dzieciaki miały niepowtarzalną okazję poczuć się jak ich idole. Każdy chciał choć przez chwilę posiedzieć w wozie strażackim i karetce gdzie zawodowcy udzielali wielu ciekawych informacji. Na wszystkich czekała gorąca i pachnąca grochówka oraz urodzinowy tort.

M.CH.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. uczestnik #1407960 | 212.244.*.* 1 cze 2014 13:05

    Gratulacje dla organizatorów! To była naprawdę udana impreza, a i pogoda dopisała.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz