środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

SONDA ULICZNA

2014-02-20 11:52:24 (ost. akt: 2014-02-20 13:04:10)

W związku z występami naszych olimpijczyków na Soczi zadaliśmy mieszkańcom pytanie, jaka jest ich opinia o występach Polaków na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

Łukasz, Marian, Wojtek (Orzysz):
Oczywiście, że oglądamy olimpiadę - jesteśmy pod wielkim wrażeniem, że Polacy zdobyli aż 4 złote medale. Dużym zaskoczeniem było dla nas, kiedy Zbigniew Bródka zdobył złoty medal pomimo trudnych warunków do treningów, jedyne co, to tylko dojeżdża rowerem lub rolkami do pracy. Słyszeliśmy jego wypowiedź w wiadomościach, że nie ma w Polsce żadnego toru, żeby mógł na nim trenować, ale po jego wystąpieniu byliśmy mile zaskoczeni że jednak się da. Jeżeli chodzi o szanse medalowe nasi polscy skoczkowie w zawodach drużynowych mają szansę za zajęcie 4 miejsca bo nie mamy za słabych zawodników. W klasyfikacjach medalowych Polska może zająć w miejsce w pierwszej dziesiątce, bo jak na razie są na 7 lub 8 miejscu. Więc życzymy im dużo szczęścia i trzymamy kciuki!

Piotr (Orzysz):
Wiedziałem, że Bródka zdobędzie pierwsze miejsce i od samego początku w jego wierzyłem. Jeżeli chodzi o szanse medalowe w skokach, to myślę że zdobędą brąz, natomiast Polska w klasyfikacjach medalowych jest na bardzo dobrej pozycji, chodź jeszcze zostało kilka dyscyplin. Wszystko przed nami!

Henryk (Orzysz):
Wygrać z innymi drużynami może być ciężko, ale jestem w dobrej myśli. Polska może zdobyć 10 miejsce w klasyfikacji medalowej, ale cały kraj kibicuje im, żeby jednak udało się wyżej skoczyć. Jeżeli chodzi o Bródkę- byłem bardzo zadowolony, kiedy stawał na podium ze złotym medalem. Wierzyłem w niego aż do końca!


Pani Wiesława (Orzysz):
Oglądam rywalizację naszych sportowców, w zawodach drużynowych nasi skoczkowie mają szansę na medal. Jeżeli chodzi o klasyfikację medalową to Polska zajmie zapewne wysokie miejsce. Bardzo im kibicuję i trzymam za nich kciuki!


Kevin Olszewski:
No, zaskoczyli mnie trochę szczerze mówiąc, bo nie myślałem że taki wynik osiągną. O polskich skoczkach mogę tylko powiedzieć, że nie mam dużego pojęcia o tym sporcie, bo dużo nie oglądam, ale kibicuję im. Co chwilę zaskakują nas swoimi sukcesami. Nasi Polscy sportowcy mogą zdobyć podium, tak myślę, może trzecie, drugie a może i nawet pierwsze. Byłem również miło zaskoczony, kiedy to Zbigniew Bródka zdobył te pierwsze miejsce i pomimo tak trudnych warunków udowodnił wszystkim, że jednak można wygrać bez żadnego problemu!


Barbara Smolarz (Orzysz):
Bardzo interesuję się zmaganiami naszych olimpijczyków. Jestem z nich bardzo zadowolona, zdobywają wysokie noty, nawet w tych ciężkich warunkach. Nasi skoczkowie mają duże szanse na zdobycie medali, dużym zaskoczeniem było dla mnie, kiedy Zbigniew Bródka zdobył pierwsze miejsce. Wspaniale, że pomimo ciężkich warunków treningowych pokazał swoją determinację oraz siłę i odwagę, udowodnił wszystkim, że jednak można zwyciężać. Myślę, że w klasyfikacji medalowej nasi zajmą wysokie miejsce, nawet mój wnuczek kibicuje dla naszych sportowców.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1)

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. do redakcji #1334204 | 217.96.*.* 25 lut 2014 07:22

    A czy można zrobić sondę czy zwykłym orzyszanom potrzeba połaczenia jezior za 1,5 mnl zł projekt a budowa czy realizacja projektu i tak nierealna?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz