środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Prezentacja radnego

2014-02-20 11:39:56 (ost. akt: 2014-02-21 12:33:07)
Radny Edward Majewski

Radny Edward Majewski

Autor zdjęcia: A. Ch.

Dziś przedstawiamy państwu radnego Edwarda Majewskiego.

1.Ile ma Pan lat?
Mam 57 lat.

2.Jak długo jest Pan radnym?
Radnym jestem od 2002 roku.

3.Jaki okręg Pan reprezentuje?
Reprezentuje okręg obejmujący następujące miejscowości: Wężewo, Okartowo, Okartowo - przystanek, Nowe Guty.

4.Czy podczas trwania obecnej kadencji zrobił Pan coś ważnego dla swojego okręgu?
Myślę, że tak. W trakcie mojej obecnej kadencji udało mi się dokończyć oczekiwaną od wielu lat sieć wodno-kanalizacyjną w dwóch blokach w Okartowie - przy moście i dawnym tartaku. Udało mi się również wybudować drogę gminną w miejscowości Wężewo (od sklepu w dół ułożono nawierzchnię asfaltową) oraz szalety na plaży wiejskiej w Nowych Gutach. Kolejną rzeczą, którą mogę się pochwalić jest budowa barierek ochronnych przy budynkach mieszkalnych w Okartowie, o czym pisała również Wasza gazeta.

5.Dlaczego startował Pan w wyborach?
Od 16 lat zajmuję się prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa i uważam, że posiadam dużą wiedzę dotyczącą efektywnego zarządzania zasobami w celu pomnażania zainwestowanego kapitału. Pewnego dnia zrodził się w mojej głowie pomysł, żeby wykorzystać tę wiedzę dla dobra innych ludzi, a dokładnie naszej lokalnej społeczności. Ponadto od dawna interesowałem się kwestiami związanymi z naszą gminą i kierunkami wydatkowania środków pieniężnych, dlatego postanowiłem wystartować w wyborach, aby móc wykorzystać wiedzę praktyczną oraz brać aktywny udział w tworzeniu planów dotyczących naszej gminy. Dzięki moim wyborcom dostałem taką możliwość, za co jestem im bardzo wdzięczny. Zostałem obdarzony wielkim zaufaniem już po raz trzeci i staram się robić wszystko aby jak najlepiej wypełniać powierzone mi zadania.

6.Czy uważa się Pan za aktywnego radnego?
Zdaję sobie sprawę, że bycie radnym to nie tylko uczestnictwo w komisjach i sesjach, ale również rozmowy z mieszkańcami, pomoc w rozwiązywaniu problemów, udział w różnych spotkaniach czy imprezach lokalnych. Staram się wypełniać wszystkie swoje obowiązki rzetelnie i solidnie, a ocenę pozostawiam moim Wyborcom.

7.Co zamierza Pan dokonać do końca tej kadencji?
Oczywiście chcę wykorzystać pozostały okres mojej kadencji najefektywniej jak się da. W najbliższym czasie chciałbym dokończyć sprawę chodnika w miejscowości Okartowo (który ma zostać położony od mostu do bloków tartacznych) oraz zakończyć budowę sieci kanalizacyjnej w Nowych Gutach.

A. Ch.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB