środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

SONDA WALENTYNKOWA

2014-02-13 15:10:00 (ost. akt: 2014-02-13 15:08:24)

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami zapytaliśmy mieszkańców, co myślą o tym święcie oraz jak je obchodzą.

Małgorzata (Orzysz):
Walentynki są fajne, dla młodszych jest super , że jest coś takiego. Obchodzić nie obchodzę. Tak osobiście więcej jestem sama, niż z mężem, bo on ciągle jest na wyjazdach w pracy i ciężko jest mi cokolwiek wtedy zorganizować.

Mateusz (Orzysz):
Jest to dzień zakochanych i trzeba go świętować z drugą połówką. Osobiście spędzam ten dzień ze swoją dziewczyną i wychodzimy gdzieś razem. Najczęściej wybieramy się do restauracji i spędzamy tam miły wieczór.

Jolanta Waszkiewicz (powiat ełcki):
Piękne święto, można zarobić ;) Żeby więcej takich świąt było....
Jak świętujemy? No świece jakiś torcik jest, albo gdzieś się bawimy. Zawsze coś organizujemy, torcik, szampanik, prezenty. Zawsze te święto obchodzimy razem!

Jan i Halina Sikora (Orzysz):
My myślimy że jest Okey. Sam Papież na Walentynki zaprosił na plac w Watykanie kilkadziesiąt tysięcy osób z okazji tego święta. Ogólnie jest tendencja żeby iść w tym kierunku, żeby po prostu, jak to się mówi, iść z postępem, a nie być za bardzo zacofanym. Bo niektórzy są przeciw tym walentynkom.
My obchodzimy Walentynki tak jak wszyscy, emocjonujemy się tym po prostu. Żona dostanie jakiś kwiatuszek lub jakiś ciuszek, a później posiedzimy przy lampce wina.

Maciej Kołodziejski (Orzysz):
Jest to normalny dzień, tylko że spędzam go z kobietą i wtedy w tym dniu promienieję miłość. Walentynki obchodzę, ale jak je spędzę w tym roku, tego jeszcze nie wiem. Za każdym razem spędzam je inaczej, bo nie każdego roku jest ta sama kobieta.

Iwona Zyzik (Orzysz):
Uważam, że to bardzo fajne święto jest. Uroczyście obchodzimy, raczej pójdziemy do restauracji na romantyczną kolację. Razem wymyślamy sobie coś z mężem, jakieś atrakcje. Walentynki zawsze spędzamy uroczyście.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB