środa, 30 września 2020. Imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery

Kolejne spotkania VI OHLPN za nami!

2013-12-18 13:37:51 (ost. akt: 2013-12-18 14:07:14)

Autor zdjęcia: Dawid Zajkowski

W sobotę 14 grudnia po dwutygodniowej przerwie, między kolejkami, zakończyła się 3. kolejka Orzyskiej Ligi Piłki Halowej.

Zebrani na Sali widowiskowo-sportowej mieli ciężki orzech do zgryzienia, bo w tym samym czasie w parku Jordanowskim odbywała się Wigilia Gminna oraz Jarmark Bożonarodzeniowy. Dla tych, którzy zdecydowali się spędzić sobotni wieczór na Sali widowiskowo-sportowej, nie mogli narzekać na brak emocji. Drużyna Secure Serwis ESM Pato nie pozostawiła szans rywalom z Odoj, zwyciężając z innymi drużynami na tym spotkaniu wspięli się ku górze z bilansem 15 zdobytych bramek. Nadal niepokonanym i najlepszym strzelcem jest Adam Marcinkiewicz - zdobywca 16 bramek, pozostawiający rywali daleko do tyłu. Następne spotkanie IV kolejki, odbędzie się w niedzielę o godz. 12:30. Rozpocznie ono nowy cykl spotkań, a zaprezentują się drużyny z Mieszani Kopacze i Team Odoje, zajmujący ostatnie miejsce w tabeli.

Bilans po 3. kolejce
Najlepsi strzelcy po 3. kolejce:
16 - Adam Marcinkiewicz (Secure Serwis ESM Pato Team)
7 - Artur Kropiewnicki (Bomir), Tomasz Zezula (Dekada 70), Piotr Talaga (Secure Serwis ESM Pato Team)
5 - Karol Szymanowski (Orkan Drygały), Radosław Laszkowski (Orkan Drygały)
Żółte kartki:
2 - Adam Sobczak (Jankes Grądzkie)
1 - Mariusz Lachowski (Jankes Grądzkie), Marcin Kossakowski (Jankes Grądzkie), Karol Szymanowski (Orkan Drygały), Adam Sztachański (Bomir), Patryk Kleczkowski (Promil), Mateusz Kalinowski (Dekada 70), Paweł Ozygała (Mieszani Kopacze), Adam Pogorzelski (Dekada 70), Radosław Laszkowski (Orkan Drygały), Michał Dąbkowski (Promil), Sebastian Plaga (Mikosze), Patryk Kossakowski (Śniardwy Puidukoda Polska), Łukasz Oleksiej (KS Afera Cierzpięty), Marcin Dąbrowski (15 Batalion Saperów), Krzysztof Ogórek (Promil), Wiesław Kosiorek (Dekada 70)
Czerwone kartki:
1 - Patryk Grinda (Mieszani Kopacze)

IV Kolejka OHLPN
22 grudnia 2013, niedziela 12:30
Sala widowiskowo-sportowa

Tabela OHLPN po III kolejce
Dawid Zajkowski

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB