Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Niepokonani "zielono-niebiescy"

2013-10-23 11:41:00 (ost. akt: 2013-11-11 16:08:39)

Niedziela przyniosła kolejną wygraną dla Śniardw.

Podopieczni Aleksandra Lipowskiego pokonali w 13 kolejce V ligi na wyjeździe Leśnika Nowe Ramuki 5:1. Pierwszym który umieścił piłkę w bramce gospodarzy okazał nie kto inny jak Paweł Dymiński, umieszczając swojego 21 gola w sezonie, już w ósmej minucie. Do przerwy już prowadziliśmy 0:2. Kolejne celne strzały zobaczyliśmy po zmianie stron. Na liście strzelców zapisali kolejno Piotr Talaga, oddając strzał z linii pola karnego, oraz Adam Marcinkiewicz. Gospodarzom w końcu udało się przerwać ponad 600 min passe bez straty bramki dla Patryka Kleczkowskiego, zajęło im to 83 minuty starań. Był to jedyny udany strzał ze strony Leśnika. Wynik z fundamentował Adam Sztachański, pewnie wykorzystując rzut karny.

Leśnik Nowe Ramuki – Śniardwy Orzysz 1:5 (0:2)
0:1 (8’) Paweł Dymiński, 0:2 (18’) Artur Kropiewnicki, 0:3 (57’) Piotr Talaga, 0:4 (61’) Adam Marcinkiewicz, 1:4 (83’ k.), 1:5 (90’ k.) Adam Sztachański

Śniardwy: Patryk Kleczkowski – Radosław Laszkowski, Robert Maniurski, Aleksander Lipowski, Łukasz Ciecierski (74’ Wiesław Kosiorek) – Adam Marcinkiewicz (65’ Szymon Rzodkiewicz), Artur Kropiewnicki, Paweł Kolator (59’ Krzysztof Czaplicki), Piotr Talaga (70’ Adam Sztachański), Piotr Kowalczyk – Paweł Dymiński oraz Nikodem Kutnik